Stan za izdavanje Novi Sad 26m2, 11263
Šifra: #11263
Pregledano: 402
Kategorija: Stanovi
Cena
280 €
Kvadratura
26 ㎡
Struktura
Jednoiposoban
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Izdaje se jednoiposoban potpuno namešten stan površine 26m², smešten u prizemlju zgrade na Salajci, sa pripadajućom terasom. Stan je funkcionalan i uredan, grejanje je na gas i plaća se samo tokom grejne sezone, a zahvaljujući dobroj lokaciji obezbeđen je brz i lak pristup svim bitnim sadržajima. Stan je odmah useljiv i idealan za udoban gradski život.
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
11263
Kvadratura
26 m2
Cena
280 €
Prateći objekti
Terasa
Cena po m2
10,77 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
0 / 4
Način grejanja
Centralno