Garaza za izdavanje Novi Sad 16m2, 16391

Podbara, Novi Sad
Šifra: #16391
Pregledano: 15
Kategorija: Garaže
Cena
100
Kvadratura
16
Više detalja
agent-card-img
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije

Opis Nekretnine

Izdaje se garaža u suterenu zgrade na Podbari. poseduje rolo vrata i dostupna je odmah.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
16391
Kvadratura
16 m2
Cena
100 €
Cena po m2
6,25 €